Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Aristo
StandardStandardStandardStandardStandard
15-089 Białystok Ul. Kilińskiego 15
Ocena:
9.3 z 8 ocen
Lokalizacja
Obiekt położony jest w sercu miasta, wśród najważniejszych historycznych zabytków. Jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe i wypoczynek.
Zakwaterowanie
Hotel Aristo stworzył 24 nieprzeciętnie zaaranżowanych pokoi, których niepowtarzalny styl, funkcjonalne oraz wysokiej klasy wyposażenie sprzyjają odpoczynkowi, czynią pobyt komfortowym i wygodnym. Każdy element wyposażenia został zaprojektowany z myślą o elegancji z naturalnym przeznaczeniem - drewniane podłogi z perskimi dywanikami, drewniane meble, jedwabne zasłony i poduszki. Wszystkie łazienki wyłożone są marmurem lub innym kamieniem oraz wyposażone w elegancką włoską armaturę. Każdy pokój jest niepowtarzalny, a freski czy sztukateria na ścianach dodają ciepła i oryginalnego kolorytu w wystroju pomieszczenia.
Wyżywienie
Elegancka Restauracja Savoy odkrywa przed Państwem sekrety tradycyjnej kuchni polskiej w nowatorskiej interpretacji. Menu restauracji zmienia się wraz z porami roku. Bogactwo smaków i aromatów serwuje Szef Kuchni Paweł Zawadzki. Oferujemy Państwu 3 rodzaje menu: obiadowe - lunchowe kolacyjne - a la carte degustacyjne Restauracja Savoy z kreatywną kuchnią to idealne miejsce na rodzinną uroczystość czy biznesowy lunch.
Konferencje
Sala konferencyjna usytuowana na parterze kamienicy zapewnia dogodne warunki do organizacji kameralnych konferencji, spotkań, szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych oraz imprez okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale, z możliwością ich połączenia. Łączna powierzchnia sal 72 m², z 60 miejscami siedzącymi w układzie teatralnym. Każda sala wyposażona jest w: sprzęt audiowizualny rzutnik flipchart ekran dostęp do WiFi Na Państwa życzenie komponujemy różne warianty przerw kawowych, wyśmienitych obiadów i kolacji, profesjonalnych lunchy biznesowych.
Wypoczynek
Pub Bon Ton to miejsce o unikalnym klimacie, gdzie serwujemy mocne alkohole, szeroki asortyment drinków, a w mroźne zimowe wieczory gorące wino. Zachęcamy Państwa do poddania się spokojnej atmosferze tego miejsca, gdzie jesteśmy na każde Państwa życzenie. Pub Bon Ton jest zawsze w dobrym tonie. Ton i dźwięk melodii swinga z pewnością wprawi Państwa w dobry nastrój.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Aristo
Zdjęcie Aristo
Zdjęcie Aristo
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51